Wiadomości i ogłoszenia

INSTYTUT PÓŁNOCNY

Fundacja IP

Kariera i współpraca

UWAGA: do końca 2015 r. poszukujemy do pracy za wynagrodzeniem prawników, szczegóły na stronie: www.interwencja.pl/job
_
______________

Zapraszamy do współpracy prawników oraz kancelarie prawnicze.

Pracownicy i praktykanci kancelarii prawniczych mogą w ramach wolontariatu dodatkowo ćwiczyć swoje umiejętności z zakresu prawa w różnych jego aspektach.

Studenci wydziałów prawa oraz administracji mogą w praktyce sprawdzić świeżo nabytą wiedzę oraz pod kierunkiem doświadczonych kolegów i mentorów zdobywać dodatkową wiedzę.

Dla firm prawniczych (zarówno małych jak i dużych), które mocno zaangażują się w nasze działania i staną się stałym partnerem świadczącym swe usługi pro bono, zaoferujemy reklamę na stronach serwisu INTERWENCJA.PL a w przyszłości także status „Złotego Partnera” IOPP.

_____________

Instytut Północny pragnie także prowadzić prace nad zmianą prawa, dlatego poszukujemy także specjalistów z zakresu filozofii prawa, prawa konstytucyjnego, historii prawa (w Polsce i na świecie) a także ogólnego prawoznawstwa (także w ujęciu międzynarodowym).
Instytut Północny jako think tank chce wypracowywać nowe koncepcje zarządzania społeczeństwem, a narzędziem, które to realizuje jest właśnie system prawny.